A+ A A-

Birou de proiectare cu sediul în Cluj-Napoca caută în vederea angajării ARHITECT / STUDENT ARHITECT

Cerințe obligatorii:

  • absolvent sau student al unei facultăți de arhitectură si urbanism
  • cunoaștere medie a programului ArchiCAD
  • capacitate de a lucra cu termene limită
  • capacitate de lucru atât singur, cât și în echipă
  • seriozitate, organizare și eficiență

Constituie avantaj:

  • cunoașterea diferitelor programe de randare
  • abilități în luarea de decizii
  • abilități de comunicare și conlucrare cu beneficiari și alți colaboratori
  • cunoașterea legislației și normelor tehnice și juridice necesare procesului de proiectare
  • experiență în domeniile arhitectură și/sau urbanism

Responsabilități:

  • realizarea unor proiecte de arhitectură în diferite faze: concept, întocmirea de documentații tehnice (CU, DTAC, PTh, DE), planșe de prezentare a proiectului
  • urmărirea procesului de obținere a avizelor necesare unui proiect de arhitectură sau urbanism

Beneficii:

  • dezvoltare profesională într-un mediu tânăr și pasionat
  • salariu motivant
  • program flexibil Informatii suplimentare se pot solicita telefonic la numarul 0740707198.
« July 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
OARTRANSILVANIA

Login or Register

Pentru a accesa aceasta sectiune a siteului trebuie sa utilizati drept Username TNA-ul Dumneavoastra.
In cazul in care ati uitat parola, aceasta se poate reseta accesand linkul :
RECUPERARE PAROLA