A+ A A-

Trans Form, birou de proiectare având ca domeniu de activitate proiectarea de arhitectură, urbanism, project management și design&build caută în vederea angajării ARHITECT COORDONATOR ECHIPĂ

Trans Form, birou de proiectare având ca domeniu de activitate proiectarea de arhitectură, urbanism, project management și design&build caută în vederea angajării

ARHITECT COORDONATOR ECHIPĂ

Cerintele obligatorii:

  • absolvent al studiilor de arhitectură;
  • abilități de coordonare și comunicare;
  • experiență în muncă minim 4 ani, experiență în alte domenii constituie avantaj;
  • cunoasterea avansată a programelor Archicad, Sketchup, Microsoft Excel;
  • permis de conducere categoria “B”, și experiență în conducere;
  • cunoștințe de legislație în construcții, cunoașterea normelor tehnice și juridice necesare procesului de proiectare;
  • experiență în urmarirea lucrărilor în execuție;
  • cunoașterea limbii engleze este capacitatea de a lucra și comunica cu beneficiarii și colaboratorii;
  • organizat și orientat spre rezultat;
  • dispus la deplasări în țară și străinătate.

Responsabilităţi:

   ·            coordonarea unei echipe de proiect;

   ·            realizarea conceptului de proiect, a documentaţiei tehnice, a evaluărilor financiare, în cadrul echipei;

   ·            administrarea documentațiilor și actelor specifice, în cadrul procedurii de proiectare;

   ·            coordonarea corelării cu celelalte specialități;

   ·            conducerea șantierului, monitorizarea lucrărilor de execuție, plasare comenzi material;

   ·            întocmirea temei de proiectare.

Beneficii:

·        remunerație în funcție de performanță;

·        mașină de serviciu;

·        cursuri de perfecționare;

·        study tururi în țară și străinătate.

CV- urile impreuna cu portofoliul in format PDF se pot trimite la link-ul de mai jos

« February 2020 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
OARTRANSILVANIA

Login or Register

Pentru a accesa aceasta sectiune a siteului trebuie sa utilizati drept Username TNA-ul Dumneavoastra.
In cazul in care ati uitat parola, aceasta se poate reseta accesand linkul :
RECUPERARE PAROLA